Önemli Tarihler

12 Temmuz - 29 Eylül 2017
Bildiri özeti gönderim tarihleri.

16 Ekim 2017
Kabul edilen bildirilerin ilanı.

10 Kasım 2017
II. Sosyal Psikoloji Kongresi'ne kayıt için son gün.

27 - 28 - 29 Kasım 2017
II. Sosyal Psikoloji Kongresi

 

Kongre ile ilgili bütün sorularınız için sosyalpsikolojikongresi@emu.edu.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

Not: Bildiri/poster yazarlarından en az birinin kongreye kayıt olması gerekmektedir. Kayıtlı olmayan yazarların çalışmaları kongre programından çıkarılacaktır. 

 

Konaklama

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin anlaşmalı olduğu oteller ve fiyat listesi için lütfen burayı seçiniz.

26-29 Kasım tarihlerinde öğrenci misafirlerimizin konaklaması için DAÜ Akdeniz yurdundan alınan günlük konaklama ücreti aşağıda belirtilmiştir.

· Tek kişilik odada kişi başı günlük 60 TL
· Çift kişilik odada kişi başı günlük 40 TL

Akdeniz yurdunda konaklamak isteyen misafirlerimizin sosyalpsikolojikongresi@emu.edu.tr e-mail adresine tercih ettikleri oda türünü ve hangi tarihler arasında konaklamak istediklerini 24 Kasım 2017 Cuma gününe kadar iletmeleri gerekmektedir.

 

Ulaşım

Kongre süresince toplu ulaşım Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Aktivite Merkezi önünden sabah saat 8.30’da Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi'ne hareket edecek otobüslerle sağlanacaktır. Dönüş seferleri Pazartesi akşamı saat 20.00'de, diğer akşamlar 18.15'te Kongre Sarayı önünden Aktivite Merkezi'ne olacaktır.

DAÜ dışından gelecek katılımcılar için aktivite merkezimizin lokasyonu için aşağıdaki link kullanılabilir:
https://www.google.com/maps/search/da%C3%BC+aktivite+merkezi/@35.1416624,33.9098901,17z/data=!3m1!4b1

 

Ercan Havaalanından Mağusa’ya ulaşım Türkiye’deki Havaş’ın KKTC’deki muadili KIBHAS araçlarıyla ya da taksiyle yapılabilir. KIBHAS’la ulaşım sağlayacaksanız ayrıntılı bilgi için http://kibhas.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Taksiyle ulaşım sağlayacaksanız Kıbrıs Türk Taksiciler Birliği’nin Ercan-Mağusa için belirlemiş olduğu fiyat 150 TL’dir.

MAĞUSA
Dünya’nın en önemli  kültür miraslarından bazılarına evsahipliği yapan Mağusa şehriyle ilgili daha fazla bilgi için http://www.magusa.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Dünyanın saygın yükseköğrenim derecelendirme kuruşlarından Times Higher Education’ın listesinde geçen yıl ve bu yıl yer alan en iyi Türk üniversiteleri arasında yer alan DAÜ, KKTC’de bu listeye giren tek üniversite olma ünvanına sahip. Ayrıca II. Sosyal Psikoloji Kongresi’ne evsahipliği yapacak olan DAÜ Psikoloji Bölümü Türk Psikologlar Derneği tarafından akredite edilen tek Psikoloji programına sahip. DAÜ için ayrıntılı bilgiye https://ww1.emu.edu.tr/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

RAUF RAİF DENKTAŞ KÜLTÜR VE KONGRE SARAYI
Bölgenin en büyük ve en donanımlı kongre merkezi olan Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı için daha fazla bilgi almak istiyorsanız https://ww1.emu.edu.tr/kongresarayi adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

picture